KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12544007
nr 1254 4007
Pastell
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad OP, ca 60x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:13:32
300 kr